Elon Musk Pumps Dogecoin, BTC nadal śpi: Saturday Market Watch

Bitcoin odmawia przenieść, podczas gdy altcoinów odmówić uspokoić. Chainlink wycofuje się ze swojego ostatniego ATH, ale Tesla CEO Elon Musk tweetował i pompował cenę swojej “ulubionej monety” Dogecoin.

Chociaż hack Twitter miał pewne opóźnione skutki na Bitcoin, ruch w dół został szybko rozwiązany, a BTC pozostał stosunkowo spokojny.

Rynek altcoinów znów wykazuje oznaki zmienności, z licznymi przykładami dwucyfrowych zdobywców i przegranych, w tym ulubiony Dogecoin Elona Piżma.

Bitcoin Chills W piątek
Największa kryptokurcja według pułapu rynkowego została zatrzymana w wąskim przedziale od 9 000 USD do 9 300 USD przez ponad tydzień. Wydarzenia, które miały miejsce kilka dni temu, a mianowicie niesławny hack na Twitterze, w którym nieznani sprawcy przejęli kontrolę nad wieloma głośnymi kontami, aby zaoferować fałszywą nagrodę Bitcoin, przyniosły oczekiwania, że BTC zareaguje na jego zaangażowanie.

Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej, ponieważ aktywa odmawiają zdecydowanego kierowania się w którąkolwiek stronę. Jeden krótki ruch w dół do 9.050 dolarów, a po nim kolejny do 9.180 dolarów. Ostatecznie jednak, Bitcoin pozostaje w swojej strefie komfortu, osiągając obecnie poziom 9 140 dolarów.

BTCUSD 5m. Źródło: TradingView .
Od strony technicznej, cena oscylująca powyżej poziomu wsparcia w wysokości 9 100 USD oznacza, że BTC będzie nadal poruszać się na boki przez cały weekend. Jeśli 9.100$ nie utrzyma się, wtedy poziom psychologiczny 9.000$ stanie się pierwszą linią obrony Bitcoina.

Ty też możesz lubić:

Bitcoin kontynuuje strajk cenowy, jak Alt-Season 2020 eksploduje: Crypto tygodniowa aktualizacja rynku
Cena Bitcoin Wreszcie pokazuje oznaki życia tracąc 100 dolarów: Piątkowa aktualizacja
Nawet Twitter Hack Can’t Move BTC Away Od 9200 dolarów, XTZ i LINK Surge (Price Watch)
Alternatywnie, 9.300 dolarów jest pierwszym znaczącym oporem, który BTC musi pokonać, jeśli ma dalej iść w kierunku 9.600 dolarów i 9.800 dolarów. Jednakże, stale malejący wolumen obrotu sugeruje niedźwiedzią, krótkoterminową przyszłość.

Podczas wczorajszego braku większych ruchów, Bitcoin miał spółkę z trzech najbardziej popularnych amerykańskich indeksów giełdowych. Indeksy S&P 500, Nasdaq i Dow Jones wykazały niewiele działań, pozostając na prawie tym samym poziomie przez całą sesję handlową.

Dwucyfrowe Altcoiny
Z drugiej strony, rynek altcoinów działa ostatnio inaczej. Chainlink w końcu wycofuje się o 5% do 7,90 dolarów. Przeniesienie następuje po kilku kolejnych dniach w zielonym, gdzie LINK osiągnął nowy, wszechobecny haj w wysokości 8,90$.

Jednak dwie monety wykazały bardziej znaczące straty w ciągu ostatnich 24 godzin. Są to Elrond (-11,35%) i Flexacoin (-20%). Ostatnio FXC ulegał znacznym wahaniom, od niskiego poziomu 0,002$ do wysokiego poziomu 0,0048$.

I podczas gdy dwie monety wskazują na dwucyfrowe straty, zyski są znacznie większe. ABBC Coin przewodzi wyścigowi w czasie tego zapisu z gwałtownym wzrostem o 32%, Digitex Futures i iExec RLC są bliskie odpowiednio 31% i 30%. Swipe, po ostatnim strategicznym partnerstwie z Binance, wzrósł dziś o 22% i wszedł do grona 100 najlepszych monet pod względem pułapu rynkowego.

Co ciekawe, dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, tweetował dziś na Twitterze o swojej “ulubionej monecie” Dogecoin.

Ironiczny, a jednocześnie zabawny i dowcipny obraz Piżma, w którym Dogecoin wyprzedza światowy system finansowy, spotkał się z ogromnym zaangażowaniem.

Oczekiwano, że cena aktywów wzrośnie niemal natychmiast. Mimo, że DogE wycofał się z codziennego trendu wzrostowego, to obecnie jego cena wzrosła o 14%.

DOGEUSD 30m. Źródło: TradingView .
Inne imponujące zyski to Terra (11,65%), Loopring (11%) i Reserve Rights (10,8%).